O firmie

Firma Gienex – Eugeniusz Leśniak powstała w latach dziewięćdziesiątych, początkowo właściciel w przydomowym warsztacie sam wykonywał większość prac projektowych wykonawczych i montażowych. Większość inwestycji była realizowana na terenie powiatu Jasielskiego i ościennych, po kilku latach od rozpoczęcia działalności został wybudowany od zupełnie od podstaw zakład zlokalizowany w Jaśle przy ul. Młynarskiej 6 c. Po jego uruchomieniu zdecydowanie zwiększyła się skala działania, podniósł się poziom zatrudnienia, oraz obszar działania.

Dziś spokojnie można powiedzieć że jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, gdyż przyjmujemy i realizujemy zamówienia z całego kraju, jednak nasz główny i naturalny rynek działania mieści się w obrębie województw podkarpackiego i małopolskiego
Wieloletnie doświadczenia w branży oraz ciągłe doskonalenie warsztatu pozwala łączyć tradycje kowalstwa artystycznego z wyrafinowaną nowoczesnością dzięki czemu uzyskujemy i utrwalamy w metalu „zakute piękno”.

Wszelkie zlecenia jak również klientów traktujemy z należytym szacunkiem i dbałością o każdy detal, a jak wiadomo „pańskie oko konia tuczy” zatem właściciel firmy na bieżąco uczestniczy w procesie produkcyjnym. Wykonujemy prace na zlecenia inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji, sporo projektów zrealizowaliśmy na zlecenie spółdzielni mieszkaniowych.

Zapraszamy do współpracy!